پایگاه خبری دیلک

0:49:29 - چهارشنبه 22 مهر 1394
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
گزارش دیلک از اظهارات اخیر یک اصلاح طلب:
مطمئنم صلاحیتم اخذ خواهد شد/مشکل اصلی هشترود تفرقه است
حجت الاسلام جواد لطف الله پور که به عنوان کاندیدای اصلاح طلبان در حوزه انتخابیه هشترود و چاراویماق شناخته می شود، از تایید صلاحیت خود در انتخابات مجلس شورای اسلامی سخن گفته است.

54سرویس سیاسی دیلک؛

کمتر از ۵ ماه به انتخابات مانده و اصلاح طلبان گام به گام برای رسیدن به کرسی مجلس، وارد گود زورآزمایی انتخاباتی با رقبای اصولگرای خود می شوند.

آنگونه که از نجواهای گاه و بی گاه اصلاح طلبان و حامیان دولت پیداست، مجلس آینده به اندازه ای برای اعتدالیون مهم است که در صورت عدم تصاحب کرسی های قابل توجه در مجلس و تشکیل فراکسیونی قدرتمند، انتخابات سال ۹۶ برای این جریان بسیار سخت خواهد بود.

یکی از وزنه های مورد توجه اصلاح طلبان برای رسیدن به مجلس شهرستان ها می باشد که توجه مضاعفی به این قضیه دارند.

از جمله معدود مدیرانی که اواخر خردادماه(به عنوان آخرین مهلت) از پست مدیریتی و اجرایی خود استعفا دادند، حجت الاسلام جواد لطف الله پور، مدیرکل سابق کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان شرقی است.

وی که عزم حضور از حوزه انتخابیه هشترود و چاراویماق را در سر دارد  در انتخابات مجلس هشتم و نهم نیز از زادگاهش هشترود نامزد شد ولی موفق به اخذ تایید صلاحیت توسط شورای نگهبان نگردید.

لطف الله پور از فعالان ستاد انتخاباتی روحانی در انتخابات سال ۹۲ بوده و در تقسیم بندی های سیاسی جزو اصلاح طلبان مشارکت دسته بندی می شود.

سایت خبری سخن پرس اخیرا مصاحبه ای با وی ترتیب داده که دیلک بخش هایی از آن را بازنشر می کند


_در دوره قبل بنده در مرحله اول و در هیات اجرایی ردصلاحیت شدم و اصلا کار به شورای نگهبان نرسید و دلیل این موضوع هم این بود که متاسفانه در دولت قبل بناه به این بود که به یک سری اشخاص اصلا صلاحیت داده نشود و اسم بنده هم نیز در این لیست قرار داشت و واقعا متاسفم برای این طرز فکر و عمل که در دوره پیشین حاکم بود

_دولت خود را ملزم به اجرای صحیح قانون می داند و خود را دولت قانون مدار معرفی کرده است از این رو امیدوار و مطمئنم که در این دوره مشکلی پیش نخواهد آمد و انشالله صلاحیت اخذ خواهد شد.

_مشکل اصلی هشترود تفرقه می باشد، مردم در هشترود دسته دسته هستند و همه نگران این هستند که اگر نفری از گروهی دیگر منتخب شود به بقیه گروه ها توجهی نخواهد کرد و این نیز واقعا صحت دارد و از مجلس دوم به بعد همین اوضاع حاکم بوده است.

_اگر من نماینده شوم تمام اقشار را به کار بکشم و این اوضاع را از بین ببرم و این را در ریاست های قبلی خود نشان داده ام که برای همگان قابل لمس می باشد.

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رهبر تلگرام تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب
  • تبلیغات