۱۶:۴۵:۱۷ - جمعه ۹ اسفند ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شهرداری تبریز توجه ویژه‌ای به توسعه زیرساخت های دوچرخه‌سواری دارد
معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار تبریز گفت: شهرداری در پروژه های خود به خصوص در مسیرگشایی ها و اصلاح معابر توجهی جدی به موضوع ایجاد، استانداردسازی و توسعه زیرساخت های لازم برای دوچرخه سواری شهری دارد.

مهدی یوسفی در گفتگو با شهریار با اشاره به ضرورت وجود زیرساخت های لازم برای سیستم حمل و نقل پاک از مد دوچرخه سواری تاکید کرد.

او اعتقاد دارد که توسعه سیستم حمل و نقل پاک و استفاده ایمن از دوچرخه در شهر ضروریاتی دارد که طی یکی، دو سال اخیر مورد توجه شهرداری تبریز قرار گرفته و شهرداری های مناطق برنامه ریزی و طرح های خوبی برای این مهم دارند و لازم است تا در تمامی پروژه ها توجه به مد حمل و نقل دوچرخه بیشتر مدنظر قرار بگیرد.

او علاوه بر زیرساختهای سخت افزاری، زیرساخت های آموزشی و فرهنگی را از دیگر لازمه های توسعه مد حمل و نقل دوچرخه دانست و گفت: ما نیاز داریم تا در مسیرگشایی ها، به ایجاد مسیرهای ویژه دوچرخه سواری توجه شود اما در کنار این موضوع، فرهنگ سازی و آموزش ترافیک به اقشار مختلف از لازمه های برخورداری این سیستم حمل و نقل پاک بصورت ایمن است. ایمنی شهروندان در هنگام استفاده از دوچرخه بسیار مهم است و از نظر ما ابتدا باید این ایمنی به وسیله زیرساختها تامین و فراهم شود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب