۱۲:۲۷:۵۲ - چهارشنبه ۴ دی ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اسکن روسازی آسفالت اتوبان پاسداران برای اولین بار در تبریز
مدیر عامل سازمان عمران شهرداری تبریز گفت: اسکن روسازی آسفالت اتوبان پاسداران برای اولین بار در تبریز توسط دستگاه LCMS در طول ۱۱ کیلومتر از اتوبان پاسداران توسط سازمان عمران شهرداری تبریز انجام شد.

بابک شریفی گفت: برای اولین بار در تبریز با همکاری آزمایشگاه مکانیک خاک وزارت راه و شهرسازی اسکن روسازی اتوبان پاسداران و تعیین ظرفیت باربری روسازی و علل نشست موضعی و لغزش محور توسط دستگاه LCMS  در طول ۱۱ کیلومتر از اتوبان پاسداران مسیر رفت  و برگشت حد فاصل میدان فهمیده تا تبادل امام علی انجام شد.

شریفی افزود: طی این آزمایش اطلاعات سطح ترک های معابر اتوبان پاسداران بصورت مکانیزه ارزیابی و بصورت هوشمند تحلیل خواهد شد.

اطلاعات به دست آمده از این  تحلیل که به صورت پایلوت و برای اولین بار در تبریز به همت سازمان عمران شهرداری تبریز انجام می شود و به عنوان بانک اطلاعاتی جامعی برای تشخیص علت خرابی ها و برنامه ریزی برای بهسازی و بهبود کیفیت آسفالت مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

براساس قرارداد منعقده با وزارت راه و شهرسازی بعد از ارزیابی روسازی ، علل نشست و خرابی های زیرسازی این مسیر نیز توسط سازمان عمران و برای اولین بار در تبریز مورد ارزیابی و مطالعه قرار می گیرد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب