۱۲:۲۴:۲۷ - چهارشنبه ۴ دی ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پارک های محله‌ای و معابر جدید به‌نام شهدا مزین می‌شود
مشاور شهردار تبریز در امور ایثارگران گفت: در راستای تکریم خانواده های معظم شهیدان و ایثارگران، پارک های محله ای و معابر جدید به نام شهدای همان محلات نامگذاری می شود.

تراب محمدی در گفتگو با شهریار با اعلام خبر فوق، گفت: در جهت تکریم خانواده های معظم شهیدان و ایثارگران به خصوص شهدای مدافع حرم، شهرداری تبریز در نظر دارد پارک های محله ای، خیابان ها، معابر و مراکز فرهنگی جدید را بنام شهدای مدافع حرم نامگذاری کند.

او ادامه داد: این اقدام شهرداری تبریز پیگیری آرمان های امام راحل و شهدا است تا با زنده نگه داشتن یاد شهدا، جوان ها با این عزیزان و زندگینامه آنها که جان خود را برای حفظ امنیت و نظام مقدس جمهوری اسلامی نثار کرده اند، آشنا شوند و شهدا را الگوی زندگی خود قرار دهند.

مشاور شهردار تبریز در امور ایثارگران در خصوص تغییر نام پارک شهید حامد جوانی به شهدای مدافع حرم، اظهار کرد: این پارک که اخیرا افتتاح شده است، به درخواست خانواده های شهیدان حامد جوانی و محمدرضا فخیمی و با موافقت شورای نامگذاری به نام پارک شهدای مدافع حرم تغییر نام داده که تابلوی جدید آن دیروز با حضور پدران سه شهید مدافع حرم رونمایی شد.

او افزود: نامگذاری معابر و پارک هایی که محل تولد شهدا و یا محل زندگی خانواده های شهدا است، موجب آشنایی بیشتر اهالی با این شهدا می شود و ما نیز وظیفه داریم آرمان های آنها را پاس بداریم.

محمدی عنوان کرد: تاکید شخص شهردار تبریز این است که معابر و خیابان های جدید که قرار است افتتاح شود، بنام شهدای دفاع مقدس، انقلاب اسلامی و مدافعان حرم همان محل نامگذاری شود تا جای جای شهرمان به نام ارزشمند شهدا مزین شود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب