۱۱:۴۲:۴۴ - چهارشنبه ۴ دی ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اقدامات شهردار تبریز برای همیشه به یادگار می ماند
رئیس مرکز علمی کاربردی شهرداری تبریز گفت: اقدامات مفید شهردار تبریز طی دو سال اخیر برای همیشه در شهر و بین شهروندان به یادگار می ماند.

علیرضا سلطانی در حضور اساتید دانشگاه علمی کاربردی شهرداری تبریز با تقدیر از اقدامات انجام یافته از سوی شهردار، اظهار کرد: مدیریت شهر توسط دکتر ایرج شهین باهر طی دو سال اخیر به گونه ای بوده است که اقدامات انجام یافته برای همیشه به یادگار می ماند.
او ادامه داد: تحقق بودجه در دو سال اخیر پیشرفت بسیار خوبی نسبت به گذشته داشته است و ارزش و اهمیت این موضوع زمانی بیشتر می شود که شاهد رکود اقتصادی در جامعه هستیم.
رئیس مرکز علمی کاربردی شهرداری تبریز عنوان کرد: با وجود رکود ساخت و ساز و مشکلات اقتصادی، تدابیر و مدیریت و کار بی وقفه شهردار و تلاش جمعی مجموعه شهرداری تبریز موجب شده تا اتفاقات خوبی در شهر رخ دهد.
او افزود: با شرایط سخت فعلی، کاهش هزینه ها در شهرداری تبریز برای اولین در دوره مدیریت دکتر ایرج شهین باهر اتفاق افتاده است و این در حالیست که ضمن پرداخت بدهی های گذشته، شهرداری تبریز طی دو سال اخیر هیچ تعهد و بدهی به جا نگذاشته است.  
سلطانی یادآور شد: توسعه فضای سبز، احداث پارک بزرگ تبریز، احداث اتوبان ولایت، زیباسازی شهر، تسریع در اجرای پروژه بزرگ مترو و اجرای چند پروژه عمرانی مهم دیگر از جمله اقداماتی است که در زمان مدیریت دکتر ایرج شهین باهر برای تبریز به یادگار می ماند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب