۱۱:۲۸:۲۴ - چهارشنبه ۴ دی ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سهم ۳۴ درصدی مسائل محیط زیستی، فرهنگی و اقتصادشهری از سند چشم انداز شهرداری
معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار تبریز گفت: ۳۴ درصد از مباحث سند چشم انداز شهرداری تبریز مربوط به بحث‌های زیست محیطی، توسعه فرهنگی و اقتصاد شهری است.

مرتضی موحدنیا در گفتگو با برنامه تلویزیونی «تبریزیم» تدوین برنامه برای مدیریت شهر را الزامی دانست و اظهار داشت: در دوره پنجم شورای شهر تبریز این موضوع در راس برنامه‌های شهرداری قرار گرفته و برنامه محور کار می‌کنیم.

موحدنیا با بیان اینکه سال ۹۷ برای نخستین بار سند چشم انداز شهرداری تبریز تهیه شد، افزود: در این چشم انداز، انسان محوری بسیار مورد توجه قرار گرفته که در راس این مباحث نیز مسائل زیست محیطی قرار دارد.

او ادامه داد: در این برنامه ۱۲ ساله شهرداری خود را ملزم دانست یک برنامه میان مدت ۵ ساله نیز با بهره گیری از اساتید دانشگاه و کارکنان مرکز پژوهش‌های شهرداری با چهار هزار و ۲۸ ساعت کار کارشناسی تهیه و تدوین کند.

معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار تبریز خاطرنشان کرد: این برنامه ۱۴۴ حکم تخصصی دارد. هسته اصلی این احکام بحث‌های زیست محیطی، فرهنگی و اجتماعی و اقتصاد شهری است. برنامه یک ساله نیز برشی از همین برنامه پنج ساله خواهد بود.

موحدنیا یادآور شد: شهرداری نهاد عمومی و مورد توجه مردم بوده و انتظارات مردم بسیار بالاست که امروز با برنامه ریزی شهرداری از تصمیمات فردی دور شده و با برنامه عمل خواهد شد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب