۱۱:۵۳:۴۷ - شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
افتتاح ۳پروژه جدید، گامی مهم در راستای سکونت پذیری خاوران
شهردار تبریز از افتتاح ۳ پروژه عمرانی و خدماتی در منطقه ۹ تبریز به عنوان گامی در راستای آماده سازی زیرساخت های سکونت در شهرک خاوران یاد کرد.

 ایرج شهین باهر عصر امروز در حاشیه افتتاح پروژه های عمرانی و خدمات منطقه ۹ تبریز اظهار کرد: برای تملک زمین و احداث ۳ پروژه، حدود ۱۵۷میلیاردتومان هزینه شده است.

او اجرای چنین پروژه هایی را در راستای آماده سازی شهرک خاوران برای سکونت شهروندان عنوان کرد و افزود: لازم بود برخی معابر همچون ورودی و خروجی اتوبان و مخازن آب خام در این منطقه سریعا بهره برداری شود چرا که این ها جزو اصلی ترین زیرساخت های یک شهرک جدید به شمار می آیند.

شهردار تبریز خبر داد: با اجرا و افتتاح ۳ پروژه در منطقه ۹ تبریز، زمینه های احداث حدود ۸۰۰قطعه مسکونی، تجاری و… فراهم شد که این موضوع نیز در رونق هرچه بیش تر این شهرک تاثیرگذار خواهد بود.

ایرج شهین باهر یادآور شد: تمام تلاش مجموعه مدیریت شهری تبریز آماده سازی بسترها و زیرساخت های لازم برای تحقق شهرک مدرنی است که پیش تر وعده آن را داده ایم.  

عصر امروز با برگزاری مراسمی،۳پروژه «احداث و تکمیل کمربند میانی شهرک خاوران به طول ۳/۷کیلومتر»، «اتصال اتوبان پیامبر اعظم (ص) به بلوار ۶۵متری شهرک خاوران» و «احداث منبع بتنی آب هزارمترمکعبی» بهره برداری شد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب