۱۲:۴۵:۲۸ - جمعه ۱۸ مرداد ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رویکرد مناسب‌سازی برای معلولین باید به ایده‌آل ها نزدیک باشد
عضو شورای شهر تبریز گفت: باید با استفاده از نمونه های خارجی موفق، رویکرد مناسب سازی محیط برای معلولین را به سمت ایده آل نزدیک تر کنیم.

سعید نیکوخصلت در سمینار بهسازی و مناسب سازی محیط شهری گفت: برای اجرای موفق پروژه های مناسب سازی محیط شهری باید قبل از هرچیزی خواسته های تمام تصمیم گیران را در این راستا یکپارچه و برنامه ریزی های مناسب انجام دهیم .

او با بیان اینکه با نگاه ساده بسیاری از محدودیت و مشکلات قابل حل است افزود: ما بسیاری از نمونه های مناسب سازی محیط شهری را در کشورهای مختلف دیده ایم، لازم است این طرح ها بررسی شده و نسبت به فضای شهر آن را پیاده کنیم .

نایب رئیس کمیسیون محیط زیست و خدمات شهری در ادامه با اشاره به اینکه ما باید از نظرات و نگاه مردم به شهر آگاه باشیم، اظهار داشت: در این صورت ذهنیت شهروندان با ذهنیت برنامه ریزان به هم نزدیک شده و می توانیم در زمینه مناسب سازی شهری نیز موفق تر عمل کنیم.

نیکوخصلت ایجاد زیرساخت های مناسب شهری و تامین رفاه، آسایش و امنیت شهروندان را یکی از عوامل ایجاد شهری پایدار دانست و گفت: این مهم با فرهنگ سازی و اجرای با کیفیت پروژه های مناسب سازی محقق می شود.  

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب