۱۸:۳۷:۳۴ - سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
جواب زیاده‌گویی‌های دشمن را بی‌پاسخ نخواهیم گذاشت
فرمانده سپاه عاشورا آذربایجان شرقی گفت: ملت با بصیرت و بیدار ایران در حال حاضر در نقطه‌ای ایستاده ‌که جواب دشمن را بی‌پاسخ نخواهد گذاشت و در جنگ اراده‌ها مقابل دشمنان اسلام و انقلاب به طور قطع کم نخواهیم آورد.

سردار عابدین خرم در همایش خادمان و مدیران کاروان‌های راهیان نور آذربایجان شرقی‌ اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران هم‌اکنون در جنگ اراده‌ها قرار دارد و راهیان نور می‌تواند انگیزه ما را در این جنگ تقویت کرده و مسیر پیروزی‌های نظام اسلامی را تسریع کند.

وی افزود: ملت با بصیرت و بیدار ایران در حال حاضر در نقطه‌ای ایستاده ‌که جواب دشمن را بی‌پاسخ نخواهد گذاشت و در جنگ اراده‌ها مقابل دشمنان اسلام و انقلاب به طور قطع کم نخواهیم آورد.

فرمانده سپاه عاشورا با اشاره به بیانات رهبر انقلاب درباره راهیان نور که از آن به عنوان زیارت با معرفت تعبیر شده است، گفت: زیارت با معرفت یعنی با چشم دل نگاه کردن، در زیارت با معرفت، هم معرفت دینی انسان شکوفا می‌شود و هم بصیرت انقلابی که این عناصر نشان دهنده ارزش و اهمیت این کاروان‌هاست.

وی با بیان اینکه عزت و استقلال و ثبات امروز جمهوری اسلامی میراث شهداست، یادآوری کرد: خادمان کاروان‌های راهیان نور باید این عظمت را به نسل جوان و نوجوان انتقال دهند و باید توجه داشت مخاطب با داستان‌سرایی قانع نمی‌شود و باید دفاع مقدس را آن گونه که بوده، روایت کرد.

خرم از مدیران کاروان‌های راهیان نور خواست درباره دفاع مقدس مطالعات عمیق داشته باشند و اردوهای راهیان نور را با برنامه‌ریزی کامل اجرا کنند.

فرمانده سپاه عاشورا با اشاره به اینکه به لحاظ محتوایی حجم انبوهی از محتوای دوران دفاع مقدس در اختیار ماست، گفت: باید مجریان راهیان نور هم عالِم به معارف دفاع مقدس باشند و هم عامل به آن معارف که رد این حالت انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به درستی صورت خواهد گرفت.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب