۱۸:۳۴:۲۹ - سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
هرکسی در تقویت روحیه انقلابی کوتاهی کند آینده انقلاب آسیب می‌بیند
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی، با تاکید بر اینکه مدیران باید روحیه انقلابی را مد نظر قرار داده و برای تقویت روحیه انقلابی در بین جوانان نیز گام‌های مثبتی بردارند گفت: هر کسی در تقویت روحیه انقلابی کوتاه بیاید ایران و آینده انقلاب آسیب می‌بیند.

حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی آل هاشم عصر امروز در آیین تودیع و معارفه مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی، با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری یک شخصیت فرهنگی را در راس سازمان تبلیغات اسلامی کشور منصوب کرده‌اند که جای بسیار امیدواری است، اظهار داشت: حجت الاسلام قمی دارای دید باز و خوش فکری هستند که در کنار نیروهای جوان این سازمان را هدایت و راهبری می‌کنند.

وی با تقدیر از خدمات مدیرکل سابق تبلیغات اسلامی که به مدیرکلی اوقاف آذربایجان شرقی منصوب شده است، گفت: از ریاست سازمان تبلیغات اسلامی کشور، نسبت به انتصاب یک چهره فرهنگی اثرگذار و فرهیخته در راس سازمان تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی تقدیر و تشکر می‌کنم.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی، تجربیات ارزشمند مدیرکل جدید تبلیغات اسلامی را در مسئولیت‌های قبلی یادآور شد و افزود: جذب نیروهای خاکستری بسیار اهمیت دارد چراکه وظایفی در قبال این افراد داریم و نباید رهایشان کنیم. 

وی با تاکید بر اینکه حجت الاسلام شعبانی باید در این مسئولیت مهم و اثرگذار، باید توجه داشته باشند که افراد منصوب شده در زیرمجموعه خود، دارای روحیه انقلابی باشند، تصریح کرد: مدیران باید روحیه انقلابی را مد نظر قرار داده و برای تقویت روحیه انقلابی در بین جوانان نیز گام‌های مثبتی بردارند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب