پایگاه خبری دیلک

18:11:52 - چهارشنبه 22 فرو 1397
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رئیس کمیسیون شهرسازی شورای شهر تبریز:
برخی گمانه زنی‌ها درباره آینده کاری من پوچ و بی ارزش است/ به دنبال رقم زدن ۴ سال درخشان در مدیریت شهری تبریز هستیم
بابایی اقدم گفت: اعضای شورای شهر تبریز به لطف خدا با برنامه ریزی دقیق و باپشتوانه حضور مردم به دنبال رقم زدن ۴سال درخشان در مدیریت شهری تبریز هستیم و هیچگاه از تصمیم خود عقب نشینی نخواهیم کرد.

به گزارش دیلک، فریدون بابایی‌اقدم ظهر امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگاران، در خصوص افزایش تعداد مسافران نوروزی اظهار داشت: نوروز امسال شاهد استقبال گردشگران داخلی و خارجی از تبریز بودیم اما متاسفانه میانگین اقامت در شهر ما کم است.

عضو شورای شهر تبریز با تاکید بر اینکه باید با برنامه‌ای بلند مدت سعی کنیم میانگین اقامت را افزایش دهیم تصریح کرد: هرچقدر تعداد روزهای اقامت گردشگران بیشتر شود، به نفع اقتصاد شهر خواهد بود.

وی افزود: امسال شاهد وحدت بیشتر ارگان‌های مختلف شهری و استانی در ایام نوروز بودیم که نوید دهنده روزهای خوب برای تبریز خواهد بود.

بابایی اقدم در ادامه خاطرنشان کرد: باید برخی مشکلات از جمله مشکلات مردم مناطق کم برخوردار و حاشیه نشینان را با کمک تمامی ارگان‌ها حل نماییم تا بتوانیم وظیفه خود را در قبال شهروندان محترم انجام داده باشیم.

رئیس کمیسیون شهرسازی شورای شهر ادامه داد: خوشبختانه مدیریت شهری تبریز خصوصا شهرداران مناطق محروم، بطور شبانه روز مشغول خدمت رسانی هستند و امیدوارم نتیجه این تلاش‌ها برای شهروندان ملموس شود.

برخی گمانه زنی‌ها درباره آینده کاری من پوچ و بی ارزش است/ هرگز وارد بازی‌های سیاسی نمی‌شوم
بابایی اقدم همچنین در واکنش به برخی سخنان مطرح شده در فضای مجازی مبنی بر اینکه قصد حضور در سایر عرصه‌ها را خواهم داشت گفت: واقعا نمی‌دانم برخی‌ها در فضای مجازی بااین دست حرف‌های پوچ و بی‌ارزش به دنبال چه چیزی هستند، من در شورای شهر به طور جدی پیگیر وظایف مربوط به شورا هستم و هیچگاه به خودم اجازه نمی‌دهم تا ذهنم را درگیر سایر حوزه‌ها نمایم و همه این حرف‌ها برایم خنده دار است.

بابایی اقدم گفت: رای بالا در شورای شهر به معنای امکان رای آوری در سایر حوزه‌ها نبوده و نباید ادله‌ای برای تصمیم گیری در این خصوص باشد، در شرایط حساس کنونی حمایت قاطعانه از مدیریت شهری و برنامه‌ها و اهداف پیش روی شهر تبریز و همراهی و همگامی در راستای رفع چالش‌های شهری در حوزه‌های مختلف، مهم‌ترین دغدغه و اولویت کاری بنده بوده و هرگز وارد بازی‌های سیاسی که حتی طرح موضوع هم توأم با انواع هجمه‌ها و بداخلاقی‌ها هست، نخواهم شد و مصمم به ادامه خدمت خالصانه در کسوت نماینده مردم در شورای اسلامی شهر تبریز در راستای تعهدات سوگند خورده‌ام در پیشگاه کلام حضرت حق در قبال شهروندان تبریزی خواهم بود.

وی در پایان تاکید کرد: ما به لطف خدا با برنامه ریزی دقیق و باپشتوانه حضور مردم به دنبال رقم زدن ۴سال درخشان در مدیریت شهری تبریز هستیم و هیچگاه از تصمیم خود عقب نشینی نخواهیم کرد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رهبر تلگرام تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب
  • تبلیغات