پایگاه خبری دیلک

14:04:23 - یکشنبه 4 تیر 1396
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
عضو شورای چهارم شهر تبریز:
ترکیب شورای پنجم شهر تبریز ۱۱ در برابر ۲ است/ لزوم برگزاری جلسات هم اندیشی اعضای شورای چهارم با منتخبین شورای پنجم
چمنی گفت: ترکیب شورای پنجم شهر تبریز نه ۸ در برابر ۵، بلکه ۱۱ عضو جدیدالورود شورا در مقابل ۲ عضو شورای چهارم است

اسماعیل چمنیبه گزارش دیلک، اسماعیل چمنی در گفتگو با خبرنگاران، با اشاره به حضور پرشور مردم تبریز در انتخابات این دوره ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر، اظهار داشت: حضور پرشور مردم تبریز در حماسه ۲۹ اردیبهشت ماه بسیار قابل تحسین و در راستای تحقق حضور حداکثری و فرمایشات مقام معظم رهبری است.

وی افزود: بنده همواره در دوران عضویت خود در شورای شهر همواره در چارچوب قانون در راستای منافع شهری و توسعه شهری خصوصا در مناطق حاشیه نشین، بازار و شهروندان فهیم تبریز حرکت کرده ام و زین پس نیز در خدمت مردم تبریز خواهم بود.

عضو شورای چهارم شهر تبریز، با اشاره به اینکه اعضای فعلی و منتخبان شورای پنجم شهر تبریز، باید جایگاه شورا را حفظ کنند، گفت: اکثریت اعضای منتخب شورای شهر تبریز، افراد لایق، توانمند و متدینی است و انتظار همه شهروندان این است که وظیفه قانونی نظارت را انجام داده و به خاطر مسائل شخصی جایگاه شورای شهر را تقلیل ندهند.

وی افزود: برخلاف برخی اظهارنظرها، ترکیب شورای شهر تبریز نه ۸ در برابر ۵، بلکه ۱۱ عضو جدیدالورود شورا در مقابل ۲ عضو شورای چهارم است که این ۱۱ عضو باید با اتحاد و همدلی در راستای خدمت رسانی به مردم قدم های مثبتی بردارند.

چمنی خاطرنشان کرد: برای انتقال تجارب ارزشمند شورای چهارم خصوصا در حوزه سرمایه گذاری، بهتر است جلسات هم اندیشی با حضور اعضای شورای چهارم و منتخبین شورای پنجم برگزار گردد تا نتایج ملموس و قابل قبولی در شورای آینده را شاهد باشیم.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رهبر تلگرام تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب
  • تبلیغات