پایگاه خبری دیلک

16:31:41 - سه شنبه 2 خرد 1396
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کاندیدای شورای پنجم شهر تبریز در گفت‌وگو با خبرنگاران:
اعضای هیئت نظارت بر انتخابات استان و تبریز، افرادی امین و باتجربه هستند/ خواسته افکار عمومی عمل به مرّ قانون است
اسماعیل چمنی گفت: انتظار نامزدها، مردم و افکار عمومی از هیئت نظارت بر انتخابات شهرستان تبریز و هیئت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستاهای استان این است که به‌صورت دقیق به مرّ قانون عمل شود.

اسماعیل چمنیاسماعیل چمنی در گفت‌وگو با خبرنگاران، با اشاره به اعتراض تعدادی از نامزدهای انتخابات شورای شهر تبریز به نتایج اعلام‌شده، اظهار داشت: اعضای هیئت نظارت بر انتخابات شهرستان تبریز و هیئت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستاهای استان، افرادی امین، توانمند و باتجربه هستند که با توجه به این مسئله، انتظار نامزدها، مردم و افکار عمومی این است که به‌صورت دقیق به مرّ قانون عمل شود.

وی افزود: خواسته افکار عمومی از مسئولین ذی‌ربط، انجام وظایف قانونی با استفاده از تمام اهرم‌ها و ابزارها و رفع ابهامات احتمالی است.

کاندیدای شورای پنجم شهر تبریز، با ابراز امیدواری نسبت به اجرای دقیق قانون و رسیدگی به اعتراضات، خاطرنشان کرد: اگر می‌خواهیم مردم به‌صورت پرشور در صحنه‌های مختلف انتخابات جمهوری اسلامی ایران حضور گسترده‌ای داشته باشند، باید نسبت به حفظ و بسط اعتماد همت بگذاریم.

وی ادامه داد: براین اساس باید اعضای باتجربه و امین هیئت نظارت شهرستان و استان نسبت به رفع ابهامات احتمالی و انجام وظایف قانونی تلاش کنند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رهبر تلگرام تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب
  • تبلیغات