پایگاه خبری دیلک

12:26:10 - یکشنبه 31 ارد 1396
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نقد و نظر؛
کف‌پوش های اپوکسی جدید، ضد حریق‌های ساختمانی، تحول در حوزه صنایع پوششی
یکی از نیاز های اساسی برای یک کفپوش مناسب اپوکسی است. کفپوش های اپوکسی، از موادی می باشند که دارای کاربردهایی مانند مقاومت متوسط تا خوب شیمیایی، نفوذ پذیری کاملا صفر از ویژگی های این محصول محسوب می شود.

سرویس اجتماعی؛

روش های قدیمی برای استفاده در معماری خانه ها و فضاهای اداری به تدریج در حال منسوخ شدن است و نیاز است که رفته رفته از مواد و تجهیزات برگرفته از تکنولوژی روز استفاده کنیم تا بتونیم هم فضایی کاملا مدرن داشته باشیم هم طول عمر تمام نظام معماری خود را افزایش دهیم که خود همین کار نیاز به مواد و تجهیزات همگام با تکنولوژی روز دنیاست.

۵۴۵۴کفپوش اپوکسی و ضد حریق، از مهمترین پوشش های ساختمانی

در این مقاله ما قصد داریم به معرفی کفپوش اپوکسی و ضد حریق، از مهمترین پوشش های ساختمانی بپردازیم که امروزه بسیار هم مورد استفاده قرار می گیرند.

۴۴۴کفپوش اپوکسی

یکی از نیاز های اساسی برای یک کفپوش مناسب اپوکسی است. کفپوش های اپوکسی، از موادی می باشند که دارای کاربردهایی مانند مقاومت متوسط تا خوب شیمیایی، نفوذ پذیری کاملا صفر از ویژگی های این محصول محسوب می شود.

۴۵۴۴۵۴۵۴۵کفپوش اپوکسی

در ادامه در مورد کاربرد این کفپوش ها می توان گفت که با داشتن مقاومت های شیمیایی خوب و سطحی کاملا صیغل داده شده این محصول برای انواع کارخانجات تولیدی مواد غذایی بسیار مناسب بوده و با استفاده از ان سطحی بهداشتی که به سهولت بتوان از آن نگهداری کرد را بدست خواهیم آورد. نکته بسیار مهم دیگر در خصوص این کفپوش ها اینکه با توجه به تنوع بالای آنها در رنگ بندی و طرح های گوناگون بخصوص طرح های سه بعدی، شما می توانید آنها را بر اساس دکوراسیون داخلی منزل خود انتخاب نمایید.

نبایدهای مورد استفاده از اپوکسی ها تا دمای ۸۰+ درجه سانتی گراد و مواد شیمیایی با PH های خیلی بالا و خیلی پایین خواهد بود. مرحله های اجرا پس از زیرسازی، زدن پرایمر جهت عایق کردن و محافظت از بوجود آمدن آسیب های ممکن از سطح زیر بوده و سپس لایه اصلی را می توان بر روی ان اجرا نمود. در هنگام خرید کفپوش اپوکسی به تمامی موارد ذکر شده حتما توجه کافی را داشته باشید و با در نظر گرفتن تمامی آنها اقدام به خرید کنید.

شرکت عکاظ
یکی از شرکت های ارائه دهنده این خدمات شرکت عکاظ می باشد. شرکت عکاظ خاورمیانه با سرمایه‌گذاری تجارت‌ خانه عکاظ کیش در مکتب خدمات پیمانکاری، تولید و اجرای انواع ‏رنگ، پوشش‌های صنعتی و ساختمانی و… به کمک جمعی از کارشناسان فارغ‌التحصیل دانشگاه صنعتی امیرکبیر بنا شد. متخصصین این مجموعه دارای سوابقی درخشان در حیطه تولید انواع پوشش و نیز فعالیت‎های پیمانکاری در حیطه اجرای ‏پوشش می‌باشند.‏

۵۴۵۴۸۸۸۸۸عکاظ خاورمیانه

در ادامه می توان به این مطلب اشاره نمود که هدف اصلی از تاسیس این شرکت بروز رسانی روش‌های سنتی اجرا در صنعت رنگ کشور و ارائه راهکارهای مهندسی با ‏بهره‌گیری از جدیدترین فناوری‌های روز این صنعت در جهان است.

ضد حریق
در مورد این محصول کاملا کاربردی می توان گفت که رنگ های ضد حریق از این توانایی برخوردار است که با توجه شرایط معلوم شده به طور متوسط از ۵۰۰ میکرون تا ۵۷۰۰ میکرون روی کلیه سطح های مختلف با هر زاویه ای و شکستگی اجرا شوند؛ در نتیجه فضایی را اشغال نمی کند و به عنوان یک پوشش سطح رنگ می باشند.

اما ملات های سیمانی در ضخامت مختلف اعمال شده و در سازه فلزی، مسلح نمودن آن یکی از الزامات می باشد که همین منظور خود باعث گرفتن فضای بیشتر خواهد شد.

۸۸۸۸۸ضد حریق
این نکته در هنگام خرید ضد حریق بخاطر داشته باشید که ضد حریق ها دارای انواع گوناگونی هستند که بر اساس آن می توانند از ۳۰ دقیقه تا چند ساعت در برابر حرارت آتش مقاومت کنند؛ لذا این مورد بستگی به خودتان دارد که کدام یک را انتخاب کنید. اما توصیه ما این است که از ضد حریق هایی استفاده کنید که حداقل تا ۱ ساعت امکان مقاومت را داشته باشند.

اگر چنین ماده پوشش دهنده ای ۵۰ سال قبل هم وجود داشت شاید حادثه پلاسکو هرگز رخ نمی داد؛ اینجاست که اهمیت صنایع پوششی ساختمان مشخص می شود. امروزه بگارگیری این مواد در ساختمان های نوساز یک الزام و ضرورت است.

منبع:
http://www.otaq.ir

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رهبر تلگرام تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب
  • تبلیغات