پایگاه خبری دیلک

20:30:47 - چهارشنبه 20 ارد 1396
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
عضو شورای شهر تبریز:
ترافیک، از مشکلات اصلی شهر تبریز است/ حمل‌ونقل، از مهم‌ترین مؤلفه‌های توسعه جوامع شهری است
عضو شورای شهر تبریز گفت: امروز اصلی ترین مشکل شهر که باعث می شود در بسیاری از موارد به مشکل برخورد کنیم ترافیک است.

اسماعیل چمنیبه گزارش دیلک، به نقل از دفتر ارتباطات مردمی عضو شورای اسلامی شهر تبریز، اسماعیل چمنی در گفت‌وگو با خبرنگاران، با اشاره به وجود معضل ترافیک در شهر تبریز، اظهار داشت: موضوع حمل‌ونقل، اصل گران‌بهایی است که تمام سازوکار شهر را در برگرفته است؛ ازاین‌رو، بدون برخورداری از یک حمل‌ونقل روان و ایمن، پیشرفت سایر حوزه‌های شهر نیز متصور نخواهد بود.

وی با اشاره به تأثیرات ترافیک در آلودگی هوا، خواستار مطالعه تمهیدات ویژه برای کاهش تردد خودروهای تک‌سرنشین شد و افزود: پیامدهای معضل ترافیک، حدود ۲۰ درصد پرونده‌های اختلافی بین شهروندان را به خود اختصاص می‌دهد.

رئیس کمیسیون سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شورای شهر تبریز گفت: امروز اصلی ترین مشکل شهر که باعث می شود در بسیاری از موارد به مشکل برخورد کنیم ترافیک است، هر چند امروز مدیریت واحد شهری در شهرها وجود ندارد  اما باید تلاش کنیم حد اقل در مسئله ترافیک مدیریت واحد ایجاد کنیم تا مقداری از مشکلات را کمتر کنیم.

وی ادامه داد: ما سال های قبل نهضت آسفالت داشتیم و بسیاری از مشکلات آسفالت حل شد، ولی آسفالت برای چند سال است اما پارکینگ ها برای سالها متمادی خدمات ارائه خواهند داد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رهبر تلگرام تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب
  • تبلیغات