پایگاه خبری دیلک

14:50:51 - سه شنبه 12 ارد 1396
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رئیس کمیسیون سرمایه گذاری شورای اسلامی شهر تبریز:
احداث منازل مسکونی برای حاشیه‌نشینان اقدام شایسته‌ای است/ ساماندهی حاشیه‌نشینی به‌صورت جدی انجام شود
اسماعیل چمنی گفت: اقدام اخیر در رابطه با احداث منازل مسکونی در محله خلیل آباد تبریز اقدام شایسته ای است که باید براساس واقعیت های عینی تصمیم گیری کنیم.

اسماعیل چمنیبه گزارش دیلک،  اسماعیل چمنی در گفتگو با خبرنگاران، با اشاره به اینکه حاشیه نشینی معضل بزرگی برای شهر تبریز است، اظهار داشت: به هر میزان که بتوانیم این معضل را ساماندهی نماییم، به همان اندازه می توانیم به امنیت و توسعه پایدار شهری، ارزش افزوده و افزایش رضایت مندی شهروندان دست یابیم و ساماندهی حاشیه نشینی شهر تبریز باید به صورت جدی و جهشی صورت گیرد.

وی افزود: واحدهای مسکونی که قرار است براساس مصوبه دیروز شورای شهر تبریز احداث شود، قطعا لازم است اما کافی نیست و ساماندهی کامل حاشیه نشینی با بودجه فعلی شهرداری امکان پذیر نیست و نیازمند اعتبارات ملی است.

رئیس کمیسیون سرمایه گذاری شورای اسلامی شهر تبریز، با اشاره به اینکه همتان را صرف حل معضل حاشیه نشینی نماییم، گفت: باید از تجارت داخلی و کشورهای خارجی در زمینه حل این معضل استفاده نماییم و اقدام اخیر در رابطه با احداث منازل مسکونی در محله خلیل آباد تبریز اقدام شایسته ای است که باید براساس واقعیت های عینی تصمیم گیری کنیم.

وی ادامه داد: بنده به دلیل ارتباط تنگاتنگ و زندگی در میان مردم عزیز محلات حاشیه تبریز، به خوبی از وضعیت زندگی و ساکنان آنجا باخبر هستم ولی باید گفت که قیمت هر متر مسکونی در این محله یک میلیون و ۶۰۰ هزار تومان نیست که براساس آن قرار است واحدهای مسکونی جدیدالاحداث به مردم واگذار شود.

چمنی یادآور شد: شهروندان عزیز ساکن در این مناطق به سختی امکان خرید منازل مسکونی با این قیمت را دارند و فاصله قیمت یک میلیون و ۶۰۰ هزار تومان با قیمت یک میلیون و ۱۰۰ هزار تومان تفاوت اساسی داریم و ما تجربه منازل مسکونی خیرین را با قیمت مناسب داریم.

وی ادامه داد: نفس ساماندهی حاشیه نشینی و لایحه اخیر شهرداری اقدام بسیار خوب و قدمی رو به جلوست ولی باید با مدیریت مناسب بتوانیم با قیمت معقول و منطقی به این شهروندان عزیز و گرانقدر کمک کنیم.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رهبر تلگرام تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب
  • تبلیغات