پایگاه خبری دیلک

23:07:23 - دوشنبه 28 فرو 1396
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
عضو شورای اسلامی شهر تبریز:
لزوم تقویت زیرساخت‌های شهر تبریز برای مقابله با بحران‌های طبیعی
اسماعیل چمنی گفت: سیل اخیر و سیلاب اواخر خردادماه سال گذشته در تبریز نشان داد که زیرساخت های شهری به اندازه کافی توانایی مقابله با بحران های طبیعی را ندارد و باید از این منظر مقابله با بحران ها، مدیریت شهر تبریز را بیش از پیش تقویت کرد.

اسماعیل چمنیبه گزارش دیلک، اسماعیل چمنی، در گفتگو با خبرنگاران، با اشاره به حادثه اخیر سیل در استان آذربایجان شرقی و بخش هایی از شهر تبریز، اظهار داشت: بنده نیز این حادثه تلخ و جان باختن تعدادی از هم استانی ها را به همه مردم ایران و بازماندگان آنان تسلیت عرض میکنم وامیدوارم مدیریت اجرایی و مقابله با بحران استان، در اسرع وقت به مشکلات حادثه دیدگان رسیدگی کنند.

وی افزود: هرچند این حادثه قابل پیش بینی بود، اما مردم عزیز و همشهریان نیز باید آمادگی مقابله و مواجهه با این حادثه را می داشتند.

عضو شورای اسلامی شهر تبریز، با اشاره به رانش زمین در منطقه ۴۲ متری تبریز، گفت: همچنین بر اثر شدت سیلاب، به برخی از خانه های محله آخر عباسی آسیب جدی وارد شده که خوشبختانه مدیران و کارگران زحمتکش شهرداری این بحران را مدیریت کرده اند که باید از آنان تشکر کرد.

وی افزود: علی رغم زحمات بسیاری از مدیران و کارگران عزیز، سیل اخیر و سیلاب اواخر خردادماه سال گذشته در تبریز نشان داد که زیرساخت های شهری به اندازه کافی توانایی مقابله با بحران های طبیعی را ندارد و باید از این منظر مقابله با بحران ها، مدیریت شهر تبریز را بیش از پیش تقویت کرد.

چمنی یادآور شد: سوال مهم این است که اگر زلزله، آتش سوزی و یا دیگر حوادث طبیعی در تبریز همچون سیل رخ دهد آیا شهر تبریز و شهرداری این شهر توانایی برطرف کردن و مقابله با آن را دارد یا ندارد️ِ؟!

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رهبر تلگرام تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب
  • تبلیغات