پایگاه خبری دیلک

16:57:09 - چهارشنبه 22 دی 1395
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اخبار کوتاه انتظامی آذربایجان شرقی
بیش از ۱۳ هزار نخ سیگار قاچاق در جلفا کشف شد
فرمانده انتظامی شهرستان جلفا گفت : مأموران با انجام اقدامات فنی و تخصصی محل دپوی محموله قاچاق در جلفا شناسایی و با رعایت حقوق شهروندی از محل مذکور بازرسی و از محل تعداد ۱۳ هزار و ۸۰۰ نخ سیگار خارجی قاچاق کشف کردند.

سیگار قاچاقبه گزارش دیلک، سرهنگ یداله جهان آرا اظهار داشت: در راستای مقابله با پدیده شوم قاچاق و در پی دریافت اخبار مبنی بر دپوی محموله سیگار قاچاق در یکی از مناطق شهر «هادیشهر»، موضوع در دستور کار مأموران قرار گرفت.

وی در ادامه افزود: مأموران با انجام اقدامات فنی و تخصصی محل دپوی محموله قاچاق شناسایی و با رعایت حقوق شهروندی از محل مذکور بازرسی و از محل تعداد ۱۳ هزار و ۸۰۰ نخ سیگار خارجی قاچاق کشف کردند.

سرهنگ جهان آرا ارزش سیگارهای قاچاق کشف شده را برابر نظر کارشناسان ۳۵۰ میلیون ریال عنوان کرد و گفت: محموله کشف شده جهت سیر مراحل قانونی با تشکیل پرونده تحویل مقام قضائی شد.

فرمانده انتظامی جلفا در پایان با اشاره به اثرات سوء قاچاق بر اقتصاد کشور، تصریح کرد: شهروندان در صورت اطلاع از هرگونه فعالیت‌های قاچاقچیان، مراتب را هر چه سریع‌تر به پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.

 کشف کالای قاچاق به ارزش ۲۱۰ میلیون ریال در مرند
سرهنگ کاظم دهقانی در تشریح این خبر گفت: طرح سراسری مبارزه با قاچاق کالا و ارز با محوریت مقابله با قاچاق کالای ممنوعه با به کارگیری حداکثر توان و کلیه امکانات یگان‌های اجرایی شهرستان اجرا شد.

وی افزود: در اجرای این طرح مقادیر زیادی انواع کالای قاچاق شامل ۳۵ هزار نخ سیگار خارجی، ۱ هزار و ۷۲۸ عددشکلات خارجی، ۱ هزارو ۴۳۹عدد فندک خارجی به ارزش ۲۱۰میلیون ریال کشف شد.

سرهنگ دهقانی اظهار کرد: در طول اجرای این طرح دو باب مغازه که کالاهای قاچاق از آنجا کشف شده بودند پلمپ شده و در این راستا تعداد ۳ نفر دستگیر و به همراه کالاهای مکشوفه جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان مرند از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه قاچاق کالا و اقلام ممنوعه مراتب را در اسرع وقت به مرکز فوزیت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع داده ودر صورت داشتن هرگونه انتقاد و پیشنهاد و تقدیر از عملکرد پلیس با سامانه ۱۹۷ تماس بگیرند.

 توقیف محموله ۱۵۰ میلیون ریالی پوشاک قاچاق در عجب شیر
سرهنگ رحمان عبدی در تشریح این خبر گفت: در راستای اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی وکنترل خودروهای عبوری ماموران یگان امداد به یک دستگاه خودروی پژو۴۰۵ مشکوک وآنرا متوقف کردند.

وی ادامه داد: ماموران در بازرسی از خودروی توقیفی۷۲۰  ثوب انواع البسه قاچاق به ارزش تقریبی ۱۵۰میلیون ریال که در خودرو جاسازی شده بود راکشف وراننده رادستگیروخودرو راتوقیف نمودند.

فرمانده انتظامی شهرستان عجب‌شیر با اشاره به اینکه یکی از اولویت‌های این فرماندهی، مبارزه با قاچاقچیان کالا است گفت: پلیس با شماره تلفن۱۱۰ آماده دریافت اخبار و اطلاعات مردمی و همکاری مردم در زمینه برخورد قاطع با بر هم زنند گان امنیت جامعه است.

 کشف ۵۵ هزار عدد مواد محترقه خطرناک در بناب
سرهنگ رمضان الهوردیان با اعلام این خبر اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر حمل مواد محترقه توسط یک دستگاه خودرو سواری پژو ۴۰۵، شناسایی و توقیف آن در دستور کار ماموران قرار گرفت.

وی افزود: ماموران در حین گشت زنی، خودرو حامل بار قاچاق را در یکی از محورهای مواصلاتی مشاهده و  آن را متوقف کردند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: ماموران در بازرسی از خودرو،  تعداد ۵۵ هزار عدد انواع مواد محترقه خطرناک کشف کردند.

سرهنگ الهوردیان با اشاره به اینکه این محموله طبق نظر کار‌شناسان ۳۰۰ میلیون ریال ارزش دارد، عنوان داشت: یک نفر در این خصوص دستگیر و به مرجع قضایی معرفی شد.

 توقیف هیوندا سوناتا با بیش از ۲۵ میلیون ریال خلافی در ورزقان
سرهنگ قاسم نظری در تشریح این خبر گفت: یکی از واحدهای گشت پلیس راهور هنگام روان سازی ترافیک و کنترل خودروهای عبوری در خیابان امام خمینی (ره) یک دستگاه سواری هیوندا سوناتا را به علت ارتکاب تخلف رانندگی متوقف کردند.

وی افزود: پس از توقف خودرو و در استعلام‌ به عمل آمده مشخص شد این خودرو دارای ۳۹ فقره تخلف و ۲۵ میلیون و۳۰۰هزار ریال خلافی پرداخت نشده است.

سرهنگ نظری با اشاره به اینکه بسیاری از تخلفات این خودرو، سرعت غیرمجاز و دیگر تخلفات حادثه ساز بوده است، تصریح کرد: بر اساس ماده ۸ قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی این خودرو توقیف و روانه پارکینگ شد.

 توقیف خودروی حامل خشکبار قاچاق در چاراویماق
سرهنگ عباس زنده گل تپه، گفت: در راستای اجرای طرح مبارزه با پدیده قاچاق کالا، ماموران پلیس آگاهی و یگان امداد این فرماندهی حین کنترل خودروهای عبوری در یکی از محورهای مواصلاتی شهرستان به یک دستگاه نیسان مشکوک و آن را متوقف کردند.

وی با بیان اینکه در بازرسی از این خودرو،  ۳ تن خشکبار قاچاق فاقد هر گونه مدارک معتبر گمرکی کشف شد، افزود: ارزش این محموله توسط کار‌شناسان مربوطه ۴۰۰ میلیون ریال اعلام شده است.

فرمانده انتظامی چاراویماق در پایان با اشاره به اینکه در این زمینه یک نفر متهم نیز دستگیر و با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد،  از شهروندان درخواست کرد: با اطلاع رسانی بموقع از طریق سامانه ۱۱۰ در خصوص فعالیت قاچاقچیان کالا و ارز، پلیس را در مبارزه با پدیده شوم قاچاق یاری نمایند.

 کشف کالای قاچاق به ارزش ۲۰۰ میلیون ریال در شبستر
سرهنگ  فریدون حیدری در تشریح این خبر، گفت: طرح سراسری مبارزه با قاچاق کالا و ارز با محوریت مقابله با قاچاق کالای ممنوعه با به کارگیری حداکثر توان و کلیه امکانات یگان‌های اجرایی پلیس شهرستان اجرا شد.

وی افزود: در اجرای این طرح مقادیر زیادی انواع کالای قاچاق شامل ۹هزار نخ سیگار خارجی، ۵۰ کارتن شکلات خارجی و  ۳۰۵ ثوپ البسه جمعآ به ارزش ۲۰۰ میلیون ریال کشف شد.

سرهنگ حیدری اظهار کرد: در این راستا تعداد ۵ نفر دستگیر و به همراه کالاهای مکشوفه جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.

انتظامی شهرستان شبستر در پایان از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه قاچاق کالا و اقلام ممنوعه مراتب را در اسرع وقت به مرکز فوزیت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع داده ودر صورت داشتن هرگونه انتقاد و پیشنهاد و تقدیر از عملکرد پلیس با سامانه ۱۹۷ تماس بگیرند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رهبر تلگرام تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب
  • تبلیغات