۱۲:۰۴:۴۱ - پنج شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کاشت ۹۹۰۵ اصله درخت در سطح منطقه ۷ طی ۶ ماه اول سال جاری
شهردار منطقه ۷ تبریز از کاشت ۹۹۰۵ اصله درخت در سطح منطقه ۷ طی ۶ ماه اول سال جاری خبر داد.

 اکبر پور خردمند گزارشی از عملکرد حوزه فضای سبز منطقه ۷ در ۶ ماهه اول سال جاری ارائه کرد.

وی افزود: در همین رابطه طی اوایل امسال بخشی از این روند اجرایی در زمینه کاشت درختان با گونه های گوناگون در بلوارها و دیگر نقاط عمومی و در راستای ایجاد نمای بصری و ایجاد محیطی با نشاط در حاشیه معابر، با انجام فرم دهی و هرس به صورت روزانه صورت گرفته است.

وی از انجام کارهای مقدماتی، آماده سازی و کاشت به منظورافتتاح ۲ عدد پارک به نامهای شهید حامد جوانی و پارک کوهستان در مجموع به متراژ۵۱۵۰۰ متر مربع اشاره کرد و گفت: همچنین آماده سازی و کاشت در رمپ پل پتروشیمی به متراژ۵۰۰۰ متر مربع انجام شده است.

وی به نخاله برداری، تسطیح و آماده سازی و کاشت تعداد ۲۶۰ اصله درخت و توسعه فضای سبز اشاره داشت و افزود: همچنین نخاله برداری و خاک ریزی در فاز ۲ شهرک اندیشه (صدرا) به منظور آماده سازی جهت کاشت تعداد ۲۰۰۰ اصله درخت و درختکاری ۹۹۰۵ اصله کاشت در سطح حوزه و تعداد ۳۶۹۵ اصله توزیع رایگان درخت در سطح منطقه انجام شده است.

وی آمار درختچه کاری را ۴۳۷۴۰ اصله عنوان کرد و گفت: کاشت حدود ۱۴۵۱۱ مترمربع گل در دو مرحله در محلهای گلکاری سطح حوزه و ایجاد چندین فرش گل در سطح منطقه از دیگر اقدامات بوده است.

وی از کاشت تعداد۵۵۰۰ بوته گل رز در سطح حوزه خبر داد و همچنین گفت: ۶۸۰۰ متر مربع چمن کاری در پارک جدید الاحداث کوهستان وشهید حامد جوانی انجام شده است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب