۱۲:۰۹:۴۱ - پنج شنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
صدور ۲۴ هزار مجوز حوزه شهرسازی در شش ماهه نخست امسال
معاون شهرسازی و معماری شهردار تبریز گفت: بر اساس آمار استخراجی از سیستم یکپارچه شهرسازی، تعداد درخواست‌های ثبت شده جهت دریافت مجوزهای شهرسازی در ۶ ماهه نخست امسال از ۳۲ هزار درخواست عبور کرد.

 محمد عزتی با اعلام این خبر اظهار داشت: آمار درخواست‌های ثبت شده در سیستم یکپارچه حوزه شهرسازی شهرداری های مناطق دهگانه تبریز در شش ماهه اول سال جاری به تعداد ۳۲ هزارو ۲۲ فقره درخواست بوده که در مجموع ۲۴ هزارو  ۸۲۵ مورد معادل ۷۶ درصد درخواست ها، مجوز صادره شده است.

عزتی افزود: در حوزه معاونت شهرسازی و معماری مناطق، بالغ بر ۲۰ نوع مجوز در قالب ۳۳ چرخه الکترونیکی، در گروه های چهارگانه پروانه، پایانکار، عدم خلاف و پاسخ استعلام‌ها از جمله پروانه‌های احداث، اصلاحیه، تمدید، تجدید بنا، مجوزهای حفاری، مفاصا حساب، تفکیک، استعلام ادارات، ثبت و دفترخانه، گواهی‌های عدم خلاف، پایانکار و… صادر می‌شود.

او خاطرنشان کرد: با توجه به راه اندازی سامانه شهروند سپاری جهت ثبت درخواست، اسکن و بارگذاری مدارک و پیگیری غیرحضوری در منطقه ۹ به صورت پایلوت و سوابق آرشیو الکترونیکی تمامی مجوزهای صادره در کلانشهر تبریز، در آینده نزدیک شاهد واگذاری سوابق الکترونیکی و ثبت درخواست و پیگیری الکترونیکی به خود مردم از طریق اینترنت در سامانه خدمات شهروندان خواهیم بود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب