۱۲:۱۳:۳۰ - سه شنبه ۹ مهر ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تخصیص کارت اعتباری خرید برای رانندگان تاکسی در تبریز
رانندگان تاکسی در تبریز می توانند از کارت اعتباری خرید از فروشگاه ها استفاده کنند.

محمدحسین اکبرنژاد مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تبریز امروز در گفتگو با خبرنگار شهریار با اعلام این خبر گفت: طرح تخصیص کارت اعتباری خرید از فروشگاه ها در راستای رفاه تاکسیرانان در نظر گرفته شده و هم اکنون این کارت ها برای توزیع در بین رانندگانی که مدارک خود را تکمیل کرده اند، آماده شده است.

وی ادامه داد: در مرحله اول طرح تخصیص کارت اعتباری به رانندگان تاکسی، ۲۳۶ راننده تاکسی با تکمیل مدارک خود در بانک مهر ایران مشمول دریافت کارت اعتباری خرید از فروشگاه ها شده اند.

اکبرنژاد با اشاره به مزایای این کارت های اعتباری عنوان کرد: این کارت های اعتباری مخصوص خرید از فروشگاه های مشخصی است و در سه مرحله با اعتبار هشت میلیون ریالی در اختیار رانندگان تاکسی قرار می گیرد.

وی در خصوص بازپرداخت و میزان سود این کارت های اعتباری، گفت: بازپرداخت اعتبار این کارت ها در چهار قسط انجام می شود و هیچ سودی به بازپرداخت اصل اعتبار کارت ها اضافه نمی شود.

به گفته مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تبریز، این طرح شامل همه رانندگان تاکسی در تبریز می شود و لازمه دریافت و بهره مندی از آن، تکمیل مدارک در بانک مذکور توسط متقاضیان است.

اکبرنژاد در ادامه همچنین با اشاره به تامین قطعات خودرو در اتحادیه تاکسیرانی به قیمت تعاونی، اظهار کرد: در راستای حمایت از تاکسیرانان و ارائه خدمات به این قشر زحمتکش، پیرو هماهنگی های به عمل آمده با شرکت تعاونی تاکسیرانی تبریز، قطعات موجود جهت توزیع در بین رانندگان تاکسی تبریز به قیمت تعاونی توزیع می شود.

وی افزود: متقاضیان جهت خرید این قطعات به قیمت تعاونی، می توانند به آدرس محل شرکت تعاونی واقع در خیابان نظام پزشکی مراجعه کنند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب